Новини » Події 14 березня, 2018, 23:15
Оксана Корчинська: В боях на Сході загинуло більше 500 добровольців
ZIK
ZIK

Коли Аваков надав інформацію, що за час війни на Сході було вбито менше 300 добровольців і що близько 800 отримали поранення – це не правда. Насправді, загинуло більше 500 добровольців!

Про це під час прем’єрного ефіру програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявила волонтер, координатор цивільного штабу АТО з медицини, народний депутат України Оксана Корчинська.

Сьогодні, 14 березня, під час урочистостей, присвячених Дню українського добровольця міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що за час війни на Сході України загинуло 232 добровольці, 799 отримали поранення.

Натомість, за словами волонтерки Оксани Корчинської, Аваков сказав неправду.

«Коли Аваков надав інформацію, що за час війни на Сході було вбито менше 300 добровольців і що близько 800 отримали поранення – це не правда. Насправді, загинуло 500 добровольців! Чому така різниця – бо зафіксована інформація Авакова – до 2015 року. Але ж втрати відбуваються до сьогодні. І на даний момент добровольці знаходяться на передовій і навіть «за нулями»«, – заявила Оксана Корчинська.

З її слів, Арсен Аваков також надав неправдиву інформацію і щодо поранених добровольців, які воювали на Донбасі.

«Пене Аваков, мені було дуже неприємно. Тому прошу вас, навчіть своїх чиновників встановлювати точні дані щодо добровольців, які загинули. А сьогодні, до речі, загинув ще один боєць «Азову». Молодий хлопець помер у лікарні ім. Мечникова. Тому пом’яніть усіх наших хлопців, які загинули, бо це наші янголи, які будуть захищати нашу країну і наші родини»,– наголосила Оксана Корчинська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 09:14 :02