середа, 14 березня, 2018, 9:57 блоги Політика
Не хочу пророкувати, чи повернеться Савченко з «відрядження»...
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

Я не хочу пророкувати, чи повернеться Савченко з «відрядження». Не бачу резону їй зараз зникати. Вона й так недоторканна, на допит може не піти, а піде – може всяку ахінею нести й на питання не відповідати. Звинувачення їй ніхто висунути не може. А якщо й виникнуть підстави для зняття недоторканності, то це затяжна процедура, можна зникнути вже тоді, коли печений півень реально в дупу клюне.

На мій погляд її версія про поїздку на засідання органу Ради Європи так само не витримує жодної критики. Ар’єв уже навів докази всієї непродуманості цієї брехні.

Думаю, що справжньою може виявитися третя версія. Вона людина не надто інтелектуальна, сама обрати тактику поведінки й підготувати відповіді на незручні питання навряд чи може. Крім того, їй же зараз не себе, а «стаю таваріщєй» відмивати треба. А в них недоторканності нема. Вона щось не то зморозить, а хтось в камеру може переїхати або в товариша Медведчука щось обламається... Тому їй могли сказати терміново змитися з України на певний час. Найперше, тут усе трохи вляжеться. А ще з нею можуть у цей час нормально попрацювати дресирувальники. Ми ж не знаємо, де вона насправді перебуває. На «хаті» російського посольства в Брюсселі, в готельному номері, найнятому Медведчуком чи взагалі транзитом до Москви телепортувалася. Там підучать і вернуть назад через той же Брюссель.

А я тут надибав інший матеріал. І він доволі симптоматичний. Надюша разом з Вірунею – давні члени бойової молодіжки СДПУ(0), такого собі воєнізованого формування СВІМ. Усю цю історію розкопав Денис Казанський, а я до його розслідувань схильний ставитися серйозно.

Тому, як виглядає, готували її вже давно. І моя версія, що вона була завербована після зальоту в Іраку, ймовірно, терпить крах. Усе могло початися значно раніше. Тоді її поява під час революції поряд з «беркутами», потрапляння в полон та весь спектакль, у який ми всі (і я також) легковажно повірили,це все ланки одного ланцюга...

У 2006 році Надія Савченко, тоді ще курсант Харківського університету повітряних сил, брала участь в зборах ультраправої організації СВIМ.

Про це написав у своєму блозі журналіст Денис Казанський, який знайшов архівне відео з нинішнім нардепом.

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 22:24 :36