Новини » Політика

Нардеп від Опоблоку: Україні до НАТО ще далеко

ZIK

Я вважаю, що наша країна має бути позаблоковою, адже вступати до НАТО Україна сьогодні не готова. А от стандарти НАТО нам треба брати.

Про це під час прем’єрного ефіру програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від Опозиційного блоку Євген Балицький.

«Я вважаю, що наша країна має бути позаблоковою. Але стандарти НАТО нам треба брати. Це найкраще, що ми сьогодні маємо взяти від цієї системи. І сьогодні ми подали законопроект, до речі, прошу народного депутат Корчинську його підтримати, який забезпечує безпеку і вводить стандарти НАТО.

Адже вступати до НАТО Україна сьогодні не готова. Можливо, це станеться пізніше. Саме тому зараз ми подаємо законопроект, щоби стандарти НАТО були у нас, щоб ми навчилися краще воювати та краще працювати з технікою. Та законопроект не передбачає вступу до НАТО», – зазначив Євген Балицький.

Народний депутат також заявив, що «регіоналам», які сьогодні залишилися в Україні, є за що покаятися перед українським народом і додав, що задля майбутнього України парламентарям потрібно об’єднатися.

«Не треба ділити нашу країну на патріотів та негідників. Ми усі з однієї країни. В історії стільки війн було, але люди сіли за стіл та домовилися. Так, як «регіоналам», нам є за що покаятися перед своїм народом, хто ще не втік. Але і у нас є щось хороше, що можна взяти. І якщо сьогодні у парламенту ми не об’єднаємося, а цього чекає уся країна, то майбутнього в держави немає. А люди нам цього не пробачать»,– наголосив Євген Балицький.

Loading...