середа, 14 березня, 2018, 9:26 Спорт
На ХІІ Паралімпіаді-2018 лижниця Оксана Шишкова завоювала «бронзу» у спринті
Оксана Шишкова та її гайд Віталій Казаков. Фото: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Українська лижниця Оксана Шишкова завоювала «бронзу» в спринтерській гонці на дистанції 1,5 км на ХІІ зимових Паралімпійських іграх-2018 в Пхьончхані (Південна Корея).

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Паралімпіада-2018"

У п’ятий день змагань, 14 березня, ХІІ зимових Паралімпійських ігор-2018 в південнокорейському Пхьончхані наші співвітчизники боролися за нагороди в чотирьох фіналах з шести, проте зуміли здобути лише одну медаль, повідомляє obozrevatel.com.

Єдину медаль Україна отримала в заключному фіналі лижної дисципліни, де боролися спортсменки з порушенням зору (клас В2). 26-річна харків’янка Оксана Шишкова до останнього змагалась за «срібло», однак в підсумку фінішувала третьою.

Першим серед решти українців на дистанції 1,1 км в класі LW12 (ураження опорно-рухового апарату), де спортсмени виступають сидячи, на трасу вийшов Тарас Радь. 18-річний тернополянин, який завоював «золото» в біатлоні, не зміг поборотися за подіум, ставши п’ятим.

У спринті на 1,5 км капітан збірної України в Пхьончхані Григорій Вовчинський фінішував шостим.

Триразова бронзова призерка Ігор-2018 Людмила Ляшенко не змогла завоювати ще одну медаль в спринті на 1,5 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (LW8). Українка зайняла в підсумковому протоколі п’яте місце.

Нагадаємо, що в четвертий змагальний день, 13 березня, українські біатлоністи влаштували медальну феєрію в Пхьончхані-2018. Наша збірна завоювала два «золота», два «срібла» і дві «бронзи».

2018-09-25 15:38 :53