середа, 14 березня, 2018, 20:14 Політика
МЗС України вважає приїзд Путіна в Крим грубим порушенням територіальної цілісності

МЗС України висловило протест у зв’язку із черговим неузгодженим з Києвом візитом російської делегації на чолі з Путіним в окупований Крим.

Про це повідомляється в офіційній заяві відомства.

«Україна вважає згаданий візит, як і інші т.зв. «поїздки» російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, зобов’язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія», – заявили в МЗС.

Зокрема, у міністерстві вказали на нехтування Росією зобов’язаннями за Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України» від 27 березня 2014 року, «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)» від 19 грудня 2016 року, «Стан з правами людини у Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)» від 19 грудня 2017 року.

«Автономна Республіка Крим та м.Севастополь є і залишатимуться невід’ємною частиною України в її міжнародно-визнаних кордонах. Це визнається всім цивілізованим світом, який вже неодноразово давав належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації шляхом схвалення відповідних резолюцій ООН, Ради Європи, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, а також запровадивши широкі обмежувальні заходи (санкції) проти держави-окупанта», – підкреслюється у заяві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 05:51 :16