середа, 14 березня, 2018, 15:53 Економіка
МЕРТ і Мінфін мають вирішити питання з фінансуванням ремонту корпусу Націнституту раку

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів та Міністерству економічного розвитку і торгівлі вирішити питання фінансування ремонту покрівлі одного з корпусів Національного інституту раку.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

У відомстві нагадали, що через старість будівлі корпусу №2, в якому розташовані відділення, де проводиться хіміотерапевтичне лікування онкогематологічних хворих, у ньому спостерігається підвищена вологість, яка негативно впливає на стан пацієнтів.

«Вологість впливає негативно на стан пацієнтів, тому лікування важких хворих із застосуванням трансплантації кісткового мозку розпочато в 2016 році в новому хірургічному корпусі на базі дитячого відділення, де є належні санітарні умови», – йдеться в повідомленні.

Водночас проміжний ремонт покрівлі, який проводився протягом останніх кількох років за рахунок благодійних коштів, мав тимчасовий ефект.

Капітальний ремонт покрівлі коштуватиме від 3 млн грн до 5 млн грн.

«МОЗ звернулося до уряду з проханням долучитися до вирішення питання. Прем’єр-міністр доручив Міністерству фінансів та Міністерству економічного розвитку і торгівлі знайти кошти на капітальний ремонт покрівлі корпусу №2», – йдеться в повідомленні.

Під час ремонту покрівлі корпусу пацієнти проходитимуть лікування на базі відділення хіміотерапії солідних пухлин, а також у денному стаціонарі на базі поліклініки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 22:03 :43