середа, 14 березня, 2018, 4:12 Київ
Київські комунальники скидають сніг зі сміттям в озеро
informator.news
informator.news

У Києві на Оболоні комунальні служби вантажівками скидають зібраний з доріг сніг біля озера Йорданське. За останні дні на березі водойми виросли гори брудного снігу.

Громадські працівники зняли відео, на якому видно як вантажівка викидає на берег водойми чергові тонни брудного снігу, зібраного з доріг, – повідомляє Інформатор.

Судячи з номерів і офіційної маркування на дверях вантажівки, техніка знаходиться на балансі КП «Шляхово експлуатаційне управління Оболонського району» (КК «Київавтодор»), – повідомляє КіевVласть.

Начальник ділянки ДЕУ Оболонського району Олександр Кушнірук заявив, що звалище снігу в цьому місці узгоджена з головою Оболонської райдержадміністрації Олександром Цібульщаком і посилався на дозвіл головного інженера ДЕУ Оболонського району Сергія Дуброва. При цьому письмових документів чиновник не надав.

Кушнірук запевняв, що в дорожніх листах водіїв вказано берег озера, як місце скидання снігу, однак дорожні листи, які він показав, виявилися порожніми.

На місце подій приїхала поліція. Інспекція з благоустрою так і не приїхала.

Відзначається, озеро Йорданське розташоване на правому березі Дніпра на південь від 2-го мікрорайону житлового масиву Оболонь. Частина водної системи річки Почайна. Недалеко від нього на північному заході розташоване озеро Кирилівське, східніше – озеро Вербне, на південь від станція метро «Почайна».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 03:16 :21