середа, 14 березня, 2018, 22:40 Політика
Корчинська: Нині із ЗСУ ідуть не лише добровольці, а й молоді кадрові офіцери
ZIK
ZIK

Якщо українські добровольці отримали б історичний шанс захищати Крим, то, скоріш за все, жодної війни у Луганській та Донецькій області не було би.

Про це під час прем’єрного ефіру програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявила координатор цивільного штабу АТО з медицини, народний депутат України Оксана Корчинська.

Гостя програми наголосила, що добровольці – це честь і гідність нашої країни, це справжні герої, які врятували Україну у найважчий час і продовжують рятувати державу досі.

Оксана Корчинська нагадала, як 2014 року добровольці просили у влади зброю для того, щоб вирушити захищати Крим, проте отримали відмову, яку пояснили тим, що, мовляв, у Криму немає можливостей для опору.

«Єдиний жаль, що ми втратили тоді шанс захищати свою Батьківщину у Криму. Ми переконані, що, якщо цей історичний шанс нам був би наданий, то, скоріш за все, жодної війни у Луганській та Донецькій області не було би», – наголосила Оксана Корчинська.

Гостя програми зауважила, що тисячі добровольців пішли служити у Збройні Сили України, проте нині є одна суттєва проблема.

«Нині із Збройних Сил ідуть не тільки добровольці, а й молоді кадрові офіцери, тому що та наша надія 2014-го, 2015-го, 2016 року, що наші поняття і дух добровольців, наша дисципліна, те, що ми всі патріоти, що для нас Бог на першому місці і Україна, «сухий закон» у наших підрозділах, який ми сповідаємо, що командири – це люди, які насамперед дбають про авторитет у підлеглих, а не просто совдепівська система, на жаль, зараз у мене розчарування на початку 2018 року відбувається щодо ЗСУ. Тому що дуже багато розсудливих людей ідуть зі ЗСУ», – заявила Оксана Корчинська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 05:19 :41