середа, 14 березня, 2018, 17:03 Спорт
Ігор Жданов: Україна не братиме участі в жодних змаганнях, що проходять на території Росії
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Фото: kmu.gov.ua
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Фото: kmu.gov.ua

Сьогодні, 14 березня, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації.

Даний документ забороняє планувати та проводити навчально-тренувальні збори на території країни-агресора та участь членів національних збірних команд України з видів спорту в усіх спортивних змаганнях, що проводяться на теренах РФ, повідомляє dsmsu.gov.ua.

<nbsp;>

«Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що згідно із нещодавно прийнятим законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях»,- українські спортсмени не братимуть участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ», – наголосив Ігор Жданов.

Також Міністр закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, та яка є порушником кодексу ВАДА: «Агресори і порушники мають бути вигнаними з арени світового спорту!»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 21:58 :37