середа, 14 березня, 2018, 13:33 Політика
Гройсман заявив, що буде «ворогом» для неплатників аліментів
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів жорстко переслідуватиме людей, які не виплачують аліменти.

Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час засідання Кабміну у середу, 14 березня, передає «Українська правда».

«Я хочу сказати абсолютно чітко всім тим, хто не сплачує аліменти: ми будем жорстко вас карати. Будемо створювати максимальні обмеження, щоб ви відчували, що вам життя немає без того, щоб ви платили кошти своїм дітям, турбувались про їхнє благополуччя», – сказав прем’єр.

«Бо як правило: покинули дитину на мамині плечі і гуляють собі. Сімейні цінності і підтримка особливо дітей є пріоритетом. Говорю не тільки як прем’єр, а як батько», – обурювався Гройсман.

Він додав, що неплатники аліментів отримають «ворогів» у вигляді уряду та Володимира Гройсмана.

«Якщо кошти не сплачуєте, знайте, що ви маєте в особі уряду і прем’єр міністра маєте ворогів. Ми вам спуску не дамо».

Міністр юстиції Павло Петренко також відзвітував на засіданні уряду, що в реєстр неплатників аліментів за більше ніж місяць було внесено понад 170 тисяч осіб, серед яких є і депутати, і чиновники, і колишні високопосадовці.

За словами Петренка, 82 тисячам аліментних боржників було заборонено виїзд за кордон, щодо 80 тисяч осіб застосовано заборону користування транспортним засобами, 7 тисяч злісних неплатників оголошені в розшук.

Додамо, раніше міністр юстиції Павло Петренко виступив з ініціативою збільшити мінімальну суму виплат аліментів з 900 до 2 000 гривень.

Як відомо, 7 грудня 2017 року Верховна Рада ухвалила законопроект №7277, який передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів.

Пізніше в областях почали створювати мобільні групи з ліквідації заборгованостіпо оплаті аліментів.

Також Міністерство юстиції відкрило онлайн-реєстр осіб, які вперто не сплачують аліменти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 04:32 :48