середа, 14 березня, 2018, 18:19 Політика
ГПУ готує мінімум два подання на знаття депутатської недоторканності

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що найближчим часом будуть подані мінімум два подання на зняття депутатської недоторканності для притягнення до відповідальності парламентаріїв

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«З огляду на високий ступінь готовності матеріалів, можу сказати, що ми на фінальній стадії підготовки подання у справі одного з народних депутатів, який перешкоджав журналістській діяльності у стінах Верховної Ради», – сказав Ю.Луценко журналістам у середу, відповідаючи на запитання про те, чи очікувати найближчим часом інших подань до Верховної Ради про зняття депутатської недоторканності для притягнення до кримінальної відповідальності.

Водночас він не уточнив ім’я народного депутата.

Також генпрокурор заявив: «У п’ятницю у мене відбудеться нарада з колегами з НАБУ і САП, які, ймовірно, подаватимуть мені на підпис матеріали щодо незаконного збагачення одного з народних депутатів. (Ймовірно йдеться про депутата Дениса Дзензерський, у якого, згідно з даними НАЗК, є не зазначені в декларації боргові зобов’язання – ІФ)».

«Мій прихід до Верховної Ради, боюся, буде ще не раз. Протягом найближчих місяців і традиційно наголошу, що не йдеться про боротьбу з парламентом... а очищення його від людей, які, ймовірно, порушили закон», – додав Ю.Луценко.

Нагадаємо, Ю.Луценко також заявив, що в разі неявки позафракційного народного депутата Надії Савченко на допит до СБУ він змушений буде подати до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності і з неї, а також її притягнення до кримінальної відповідальності та арешт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 22:37 :04