середа, 14 березня, 2018, 20:20 Світ
Айдер Муждабаєв: Головний месидж поїздки Путіна в Крим адресований лідерам Заходу
ZIK
ZIK

Головний месидж поїздки Путіна в Крим найперше адресований лідерам Заходу. Путін їм демонстративно показує, що ці окуповані території вже його назавжди і Заходу доведеться визнати його легітимним президентом РФ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив журналіст Айдер Муждабаєв.

«Західні ЗМІ не праві, бо я вважаю, що головний меседж поїздки Путіна в Крим в першу чергу адресований лідерам Заходу. Для цього він їде в Крим і демонстративно їм показує, що: »Я проводжу вибори в день анексії і ця окупована територія моя назавжди і ви це проковтнете, ви визнаєте мене легітимним президентом РФ», – відзначив пан Муждабажв.

На переконання журналіста, судячи зі всього, так все і станеться, бо навіть держава-жертва російської агресії не наважилась зробити заклику до західних держав не визнати Путіна легітимним президентом, бо це незаконні вибори. Вони не демократичні за внутрішніми процедурами але найголовніше, що вони відбуваються на окупованій території.

«У постанові Ради є формулювання щодо бойкоту, але якщо навіть Україна, яка є жертвою агресії і веде війну з Росією, не вимагає від світової спільноти невизнання цих виборів і відповідно легітимності Путіна, то не варто чекати цього від Заходу. Ясно, що Путіна визнають легітимним, це видно з поведінки Заходу», – вважає пан Муждабаєв.

На його думку це не Росія, а Захід є вигнанцем в очах РФ.

«Цьому є всі причини. Захід не ввів серйозних санкцій, продовжує закупляти сировину газ та нафту тим самим озброюючи путінський режим. Захід дозволяє Росії бомбити міста в Сирії не застосовуючи ППО. Останній плювок Заходу це атака бойовим газом у Великобританії, яка спровокувала таку реакцію від якої сміється Путін і його оточення. Це фактично індульгенція на все, що завгодно», – вважає Айдер Муждабаєв.

Також гість вказав на різницю між тим, як Захід веде себе зараз і як вів себе у 1980 році, коли СРСР ввів війська в Афганістан. Тоді Захід бойкотував Олімпійські ігри, ввів удушливі санкції, які згодом призвели до розпаду Союзу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 20:46 :10