Новини » Політика 13 березня, 2018, 17:14
Зняття депутатської недоторканності не впливає на роботу ВР, – Іллєнко
ZIK
ZIK

Люди, із яких зняли депутатську недоторканність продовжують працювати у Верховній Раді, мають право виїхати закордон тощо. Зокрема, після зняття цього імунітету, у житті Розенблата, фактично, нічого й не змінилося.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав нардеп Андрій Іллєнко.

«У ВР можуть працювати депутати позбавлені недоторканності. До слова, частина із них досі у парламенті, а частина виїхала закордон», – розповідає гість програми.

Андрій Іллєнко звертає увагу на результат зняття депутатської недоторканності із Розенблата.

«По Розенблату винесли лише одне результативне рішення. ВР надала згоду на його притягнення до кримінальної відповідальності. Проте, потім, чомусь, парламентарі не проголосували за затримання та арешт. Що змінилося у житті Розенбата? Фактично нічого. Йому можна було б оголосити підозру, але досі цього не сталося», – каже політик.

Нардеп наголошує: під час першого голосування щодо зняття депутатської недоторканності Рада спершу ухвалює лише притягнення до відповідальності.

«Із одного боку, Рада розглянула всі подання проти політиків. Тобто, парламентарі проголосували за притягнення до відповідальності. Проте на другому голосуванні майже ніхто не ухвалив затримання та арешт політиків. Тепер ці люди переховуються і мають можливість виїхати. Що ще цікаво: як Клюєв потрапив у ВР? Він же не сам себе призначив. Тому, якщо хтось продає свої голоси, то хай не нарікає на корупцію та злидні», – говорить Андрій Іллєнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 13:24 :18