вівторок, 13 березня, 2018, 18:29 Суспільство
Військовий експерт: Плани щодо широкомасштабного наступу в РФ точно є
ZIK
ZIK

У РФ є плани щодо широкомасштабної агресії, проте це лише плани, адже нині рівень підготовки українських військ зовсім інший і підтримка НАТО – теж на іншому рівні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив військовий експерт Іван Апаршин.

Нагадаємо, як заявив міністр оборони України Степан Полторак, нарощування угруповання російських військ біля українських кордонів та в окупованому Криму свідчить про ймовірну підготовку РФ до наступу: «Головна мета цього угруповання полягає в тому, щоб швидко, без тривалої підготовки, була можливість здійснити агресію проти України».

Іван Апаршин переконаний у тому, що в Російській Федерації та генштабі російської армії є план щодо дій на території України.

Гість програми зауважив, що постійно з’являється інформація про нарощування кількості російських військ біля українських кордонів.

«Агресія батальйонними тактичними групами ніколи не починається. Це зовсім інший рівень підготовки до масштабного вторгнення. Це має бути підготовлена система логістики, система забезпечення, розгорнуті стаціонарні польові пункти управління, виведені у райони зосередження, особовий склад має пройти навчання, перенавчання тощо – 125 пунктів, які має пройти будь-яка країна для того, щоб бути готовою до розв’язання агресії проти України», – зазначив військовий експерт.

Іван Апаршин зазначив, що якщо це був би 2014 рік, він, можливо, ще повірив би у ймовірність широкомасштабного наступу Росії, з огляду на те, що українське політичне керівництво не було на той час готове до прийняття рішень щодо протистояння агресії РФ.

«Сьогодні наша армія – вже не та і рівень підготовки наших військ зовсім інший, і підтримка НАТО – зовсім інша. Я не думаю, що на сьогодні, найближчим часом, можлива широкомасштабна агресія аж до Дніпра включно. Я знаю, що такі плани є. Точно знаю, на 100 відсотків переконаний, так само, як і в нас є плани щодо відсічі агресії Російської Федерації. Але чи можливо це найближчим часом? Поки що, я думаю, це тільки плани», – наголосив військовий експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:56 :20