вівторок, 13 березня, 2018, 12:05 Політика
Відомого медіа-експерта, наближеного до УГКЦ та УКРОПу, звинувачують у роботі на РФ
Дмитро Сіманський. Фото: ukrop.com.ua
Дмитро Сіманський. Фото: ukrop.com.ua

IA ZIK вдалося отримати відомості щодо спроб використання представниками спецслужби Росії в проведенні спеціальних інформаційних операцій на території України відомих українських лідерів формування громадської думки. Зокрема, йдеться про відомого медіа-експерта, багаторічного прес-аташе глави УГКЦ Любомира Гузара, екс-члена політради партії «УКРОП» Дмитра Сіманського.

Про це ІА ZIK стало відомо з джерел, наближених до правоохоронних органів.

Зокрема, у січні-лютому 2014 р. РФ були розпочаті дії з анексії АР Крим. 21 лютого 2014 р. представниками спецслужби РФ, під керівництвом колишнього начальника КДБ ПМР Антюфеєва Володимира Юрійовича, депутатів ВР АР Крим Аксьонова С.В. та Мельника М.І. було проведено нараду з керівниками правоохоронних органів, прокуратури та суду, за підсумками якої було оголошено про всебічну підтримку намірів РФ з анексії української території шляхом проведення «псевдо-референдуму».

На вказаній нараді був присутній колишній заступник начальника оперативного підрозділу ГУ СБУ в АРК підполковник Сіманський Роман Альбертович (13.10.1971 р.н., уродженець Кировоградская обл., м. Кировоград), який після анексії АР Крим було призначено на рівноцінну посаду до ФСБ РФ в Криму та м. Севастополі. Причому, його всебічно підтримала дружина – колишній оперативний працівник ГУ СБУ в АРК майор Сіманськая Єлена Едуардівна (07.02.1972 р.н., яка знаходиться у розшуку за скоєння злочину передбаченого ч.1 ст. 408 КК України «Дезертирство»). На даний час, Сіманські продовжують працювати на оперативних посадах у ФСБ РФ в Криму та м. Севастополі.

Разом із цим, у м Києві мешкає рідний брат Сіманського Р.А. – Сіманський Дмитро Альбертович.

Довідка.

Сіманський Д.А. 07.11.1966 р.н., медіа-експерт, член політичної партії «Українське обєднання патріотів «Укроп»« (до 2016 року входив до політради). Співвласник та генеральний директор компанії соціальних комунікацій «PR-House». Колишній консультант УГКЦ з комунікацій, беззмінний прес-аташе Любомира Гузара демонстративно показує власну прихильність до України та патріотизм.

З урахуванням того, що Сіманский Д. А. підтримує широке коло знайомих серед провідних політичних діячів, державних службовців, релігійних діячів, співробітники ФСБ РФ в Криму та м. Севастополі використовують його з метою збору відомостей стосовно курсу проведення реформ тощо. А також для формування та маніпулювання суспільною думкою, оскільки він регулярно здійснює виступи на провідних телевізійних каналах.

З метою організації конспіративного звязку між братами, зустрічі здійснюються у м. Калініграді у РФ, куди вони обидва виїжджали особисто, а також через їх мати Сіманску Ларису. Під час сеансів звязку мати використовує своє дівоче прізвище – «Крикун».P.S. Цією публікацією ІА ZIK започатковує цикл статей про викриття таємних співробітників ФСБ, «кремлівських консервів» і прихованих агентів п’ятої колони Москви.

Матеріал є збіркою інформації, отриманої з поінформованих джерел, яка має бути обов’язково перевірена правоохоронними органами щодо достовірності та на предмет правової кваліфікації.

Також редакція закликає журналістів, громадські організацій, активістів та всіх патріотів долучатися до викриття всіх прихованих агентів ворога.

Читайте також: Агенти ФСБ серед українських топ-політиків і олігархів 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 22:40 :46