вівторок, 13 березня, 2018, 23:41 Політика
«Велика сімка» засудила плани щодо проведення російських виборів у Криму
Петро Порошенко на зустрічі із послами G7
Петро Порошенко на зустрічі із послами G7

У вівторок, 13 березня, президент України Петро Порошенко зустрівся з послами країн G7 і Європейського Союзу, акредитованими в Україні. Сторони засудили плани проведення російських виборів в окупованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Сторони обговорили питання взаємодії в рамках протистояння російської агресії, а також прогрес України у проведенні реформ. Петро Порошенко висловив вдячність країнам «Великої сімки» і ЄС за тверду і рішучу позицію підтримки України.

Український президент підкреслив, що цей виклик стосується не лише України, а всіх цивілізованих країн і Вільного світу, заснованого на повазі до міжнародного права та основних принципів демократії та свободи.

Посли запевнили, що санкції проти Росії залишаться в силі, поки не відбудеться змін в агресивній політиці Кремля. У контексті президентських виборів в Росії було висловлено рішучий осуд планів проведення відповідного виборчого процесу на території тимчасово окупованого Криму.

Особливу увагу було приділено міжнародним зусиллям у процесі введення миротворчої місії на Донбасі.

Крім того, представники країн «Великої сімки» і Євросоюзу заявили, що будуть підтримувати Україну на шляху реформ з урахуванням пріоритетів Канадського головування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:56 :06