live
Новини » Львів

У Дрогобичі посилять боротьбу зі стихійною торгівлею в центрі міста

У Дрогобичі з настанням весни зростає кількість охочих торгувати сільськогосподарською продукцією та саджанцями у несанкціонованих для цього місцях.

У зв’язку з цим міський голова Тарас Кучма доручив дирекції КП «Дрогобицький ринок» та керівництву муніципальної варти систематично проводити інформаційно-роз’яснювальні заходи з метою запобігання стихійній торгівлі, насамперед, у центральній частині міста.

«Боротьба з таким явищем, як стихійна торгівля у Дрогобичі триває. Нам нелегко далося припинити незаконну торгівлю на вулиці Ковальській, тому зараз ми не можемо допустити, щоб, особливо у центральній частині міста, стихійна торгівля розросталася. У нас є достатньо місць на території ринку, куди ми запрошуємо торговців. В першу чергу, ми зобов’язані протистояти стихійній торгівлі тому, що цього вимагають дрогобичани, які активно виступають проти цього ганебного явища у місті», – зазначив Тарас Кучма.

Міський очільник також звернувся до Дрогобицької поліції з проханням звернути увагу на цю проблему, особливо у передвеликодній період та спільно з муніципальною вартою вжити всіх заходів задля запобігання поверненню стихійної торгівлі на вулицю Ковальську, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.Loading...
Loading...
Loading...