вівторок, 13 березня, 2018, 22:23 Світ
Швеція активно підтримує інтеграцію України на всіх рівнях

Швеція активно підтримує інтеграцію України на всіх рівнях, зокрема у сфері охорони довкілля.

Про це сказав посол Швеції Мартін Ганстрьом під час прес-конференції «Про оцінку впливу на довкілля. Що змінилося після скасування екологічної експертизи?», – повідомляє РБК-Україна.

Фото: прапор Швеції (pixabay.com)

«Ми маємо можливість співпрацювати. Раді, що наше посольство швидко відгукнулось на пропозицію щодо співпраці у сфері охорони довкілля. Наступного тижня будуть обговорені ці питання на високому рівні. Швеція активно підтримує інтеграцію України, зокрема у частині охорони довкілля. Ми бачимо дійсний прогрес. Це дійсно є важливою частиною інтеграції України», – зазначив посол.

Ганстрьом зазначив, що всі починання України у частині захисту навколишнього середовища будуть підтриманні Швецією.

«Охорона навколишнього середовища є пріоритетом нашого уряду. Ми маємо двосторонню домовленість про співпрацю з Україною, якою передбачено від 25 до 30 млн доларів щорічно. Цей проект робить важливий внесок у боротьбу з корупцією», – повідомив він.

Так, в Україні 18 грудня 2017 року набув чинності закон «Про оцінку впливу на довкілля, яким відповідно до вимог Угоди про асоціацію та європейських директив впроваджено нову європейську модель процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) замість скасованої екологічної експертизи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:56 :30