вівторок, 13 березня, 2018, 17:20 Політика
Щоб не бути «піратом №1»: Рада затвердила блок питань щодо інтелектуальної власності
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Народні депутати підтримали блок питань щодо інтелектуальної власності, до якого ввійшли чотири законопроекти, під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Нагадаємо, як заявив учора під час засідання Погоджувальної ради голова ВРУ Андрій Парубій, «блок питань щодо інтелектуальної власності – це актуальні питання і для української держави, і для міжнародного співробітництва», які входять до пакету законів, необхідних для євроінтеграції України.

Зокрема, йдеться про такі законопроекти: Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів № 5694; Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень № 6023; Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних» (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату) № 4571.

Проект закону Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України № 4614, який теж входив до блоку питань інтелектуальної власності, на прохання профільного комітету перенесли.

Під час обговорення законопроектів у народних обранців виникли зауваження щодо того, що уряд погано готує законопроекти. Так, нардеп Олексій Рябчин закликав урядовців готувати якісніші проекти законів, щоб вони швидше проходили розгляд у ВРУ.

Як наголосив під час обговорення народний депутат Євген Рибчинський, питання інтелектуальної власності – одне з найважливіших для нашої держави, адже Україна стала країною-піратом номер один у світі. Євген Рибчинський наголосив, що прийняття законів, поданих урядом, – важливе питання, але до їх розроблення не залучали фахівців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 03:25 :11