вівторок, 13 березня, 2018, 15:08 Політика
Порошенко може ініціювати референдум про вступ у НАТО, щоб підняти рейтинги, – Фірсов
ZIK
ZIK

Депутати від «Народного фронту» і БПП розуміють, що на довго у політиці не затримаються. Саме тому, ймовірно, розробляється план, згідно якого вони хочуть делегувати у владу якнайбільше «своїх» людей, які будуть захищати схеми старих політиків.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав політик Єгор Фірсов.

«Я вважаю, що політичні торги кадрами є ненормальним явищем. Чому вони вже провадяться? Депутати і від «Народного фронту», і від БПП розуміють, що зможуть недовго пропрацювати у парламенті, адже зовсім скоро вибори. Тому вони хочуть делегувати у владу якнайбільше своїх людей, які будуть захищати схеми старих політиків», – вважає експерт.

Єгор Фірсов наголошує на тому, що нові кадри в українській політиці мусять мати великий досвід.

«Хто має займати посаду уповноваженого з прав людини? Омбудсменом повинен бути той, хто постійно займався захистом прав: чи то юрист, чи адвокат тощо. Водночас, «Народний фронт» лобіює туди нікому невідому пані Денисову. Схожа ситуація із ЦВК. Подали туди не тих людей, які будуть опікуватися законодавчою процедурою, а просто «своїх». Нагадаю, члени ЦВК подаються на десять років. Тому ми можемо говорити і про вплив Януковича, бо хоч його фізично нема в Україні, та люди втікача досі присутні у системі. Вони колись пустили корені і їх неможливо викорчувати. Зараз цим хоче зайнятися «Народний фронт» і БПП», – розповідає політик.

Загалом, Петру Порошенку невигідними є і президентські, і парламентські вибори, зауважує гість програми.

«АП отримує кожного тижня соціологію. Оцінюючи результати, Президент і його оточення у недоброму гуморі. Тому вони щось вигадуватимуть. Можливо, відбудеться референдум про вступ до НАТО. Це могло б додати голосів Порошенку на виборах. Адже він позиціонуватиме себе як європейського політика. Щиро кажучи, йому нема чим агітувати. Безвізом скористалося небагато людей. Зрештою, це не лише його заслуга, попри те, що Порошенко обожнює вішати всі медалі на себе», – додає Єгор Фірсов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 22:27 :55