вівторок, 13 березня, 2018, 20:00 Політика
Поправка Лозового означає змову, – Вадим Івченко
ZIK
ZIK

Ухвалення "поправки Лозового" свідчить про те, що влада хоче, аби розслідування злочинів високопосадовців не почалося за її каденції. Її треба скасувати, аби довести до кінця розслідування економічних злочинів і тих, які були вчинені під час Революції гідності.

Про це в ефірі програми Перші про головне. Коментарі на телеканалі ZIK заявив депутат Верховної Ради України VIII скликання від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Закон про ДБР, який виключив можливість розслідувати кримінальні злочини ряду високопосадовців, а це судді і прокурори, є підтвердженням того, що влада всілякими засобами намагається зробити так, щоб це не запрацювало за її каденції», – вважає пан Івченко.

На переконання народного обранця, поправка депутата не з коаліції, яка проходить, це означає змову з владою. А Лозовий і Радикальна партія сьогодні не в коаліції.

«Фактично голосами Радикальної партії відбулась змова, аби прийняти цю правку. Я пам'ятаю, що цю правку поставила на голосування пані Пташник. Вона набрала 50 голосів і була провалена. Потім, коли голова комітету Князевич зачитував основні правки він не назвав її. Але потім він дав вказівку поставити цю правку на голосування в кінці. Тепер ми маємо виправити те, що буде вступати в силу через декілька днів», – відзначив пан Івченко.

За словами гостя програми, це було зроблено для того, щоб справи, які розслідують більше 18 місяців, були закриті за сроком давності, а їх вже не можна буде відкрити.

«Те, що закрито уже не може відкриватися іншим органом. Таким чином влада хоче поховати частину економічних та кримінальних справ. І це було зроблено руками певного депутата. Тепер ми хочемо розблокувати роботу слідчих, які призначають експертизи задля того, аби вони довели до кінця розслідування злочинів, які були вчинені під час Революції гідності і всі тих тяжких економічних злочинів, які відбувалися за цей період», – констатував Вадим Івченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:56 :56