вівторок, 13 березня, 2018, 19:30 Політика
Поліція підловила Семенченка із сумками, які комбат виносив з наметів з-під ВР

Правоохоронці показали відеозапис, на якому народний депутат фракції «Самопоміч» Семен Семенченко виносить сумки з наметового містечка під Верховною Радою незадовго до його демонтажу 3 березня.

Відео поліції Києва виданню «Українська правда» надав директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко.

На відео особа, схожа на депутата Семенченка, виходить з наметового містечка із сумками в руках. За ним йде охоронець з порожніми руками.

Згідно з даними, вказаними на записі, його було зроблено о 06:45 третього березня – приблизно за 40 хвилин до початку слідчих дій в містечку.

Востаннє камера зафіксувала Семенченка біля готелю «Київ».

У коментарі виданню депутат підтвердив, що виносив сумки, але заперечив заяви очільника МВС, що в сумках нібито була зброя.

Він пояснив, що про те, «що буде штурм, стало відомо напередодні».

«Хлопці (мітингувальники, – ред.) вирішили залишатися (в наметовому містечку, – ред.). Я виносив сумки з їхніми особистими речами», – зазначив Семенченко.

За його словами, мітингувальники, яких раніше вже затримували під час попередніх «спроб штурму», говорили, «що пропадали їхні особисті речі, гаманці, що з них знімали шеврони, частина поліції відноситься до їх УБД (посвідчень учасників бойових дій, – ред.) з особливою ненавистю».

«Щоб цього не сталося, вони просили, аби я забрав їхні особисті речі, заніс в готелі, а коли їх випустили – їм віддав», – додав депутат.

Він також сказав, що виносив речі з містечка кілька разів.

На питання, чому тільки він, маючи депутатську недоторканність, ніс сумки, Семенченко сказав: «Ніс тільки я, тому що перед цим три або чотири рази були спроби обмежити прохід і вихід з наметового містечка, тільки нам, депутатам, поліція дозволяла їх носити. Тому я брав тоді дрова, а зараз сумку. Депутатів не чіпають».

Семенченко додав, що у нього також є відео, на якому ці сумки ніс не тільки він, а й помічник.

На питання про те, що у наметовому містечку поліція знайшла зброю, а потім експертиза підтвердила, що зброя була бойовою, Семенченко відповів: «Зброї не було,був винятково мирний мітинг, а зброю підкинули».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 02:33 :05