вівторок, 13 березня, 2018, 18:57 Світ
Політолог: Росія веде стратегічну гру із намаганням втягнути світ у діалог
ZIK
ZIK

Росія намагається втягнути світ у діалог, щоб перетворити ситуацію на таку, що буде їй на користь.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Петро Олещук.

Нагадаємо, як заявив міністр оборони України Степан Полторак, нарощування угруповання російських військ біля українських кордонів та в окупованому Криму свідчить про ймовірну підготовку РФ до наступу: «Головна мета цього угруповання полягає в тому, щоб швидко, без тривалої підготовки, була можливість здійснити агресію проти України».

Петро Олещук зазначив, що російська політика ніколи не була схильна до відкритості. Політолог закликав розмежовувати офіційну риторику, яка, на його думку, найближчим часом суттєво не зміниться, та конкретні дії, які цю риторику супроводжують.

На думку Петра Олещука, російська риторика не зміниться тому, що, окрім внутрішніх завдань із ствердження режиму, переслідує цілу низку зовнішньо-політичних цілей.

«Це певні меседжі, спрямовані на те, що, ось, мовляв, дивіться, ми готові до надзвичайно жорстких кроків. У нас є відповідний арсенал і відповідні можливості, давайте з нами розмовляти!», – зазначив Петро Олещук.

Політолог переконаний, що Росія намагається втягнути світ у діалог, щоб перетворити ситуацію на таку, що буде їй на користь.

«Це гра доволі тривала, стратегічна. Вони розраховують її вести достатньо довго. Я не думаю, що якщо якісь зміни можливі, то вони можуть відбутися миттєво, за один день. Якщо справді будуть відбутися миттєво, за один день. Якщо справді відбуватимуться якісь зміни, ми будемо спостерігати достатньо поетапну, поступальну зміну риторики, зміну пропаганди. Але це не відбуватися миттєво, і нам не треба себе тішити якимись ілюзіями, що завтра відбудуться російські вибори президента – і там відразу все зміниться. Нічого не зміниться», – вважає Петро Олещук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 10:18 :02