Новини » Політика 13 березня, 2018, 14:18
Не треба мене пов’язувати із лотерейним бізнесом, – Луценко
ZIK
ZIK

Генеральний прокурор України Юрій Луценко переконаний: його намагаються пов‘язати із українським лотерейним бізнесом, аби дискредитувати самого політика та правоохоронні органи. Мовляв, це помста тих, хто втратив величезні кошти через принципові дії ГПУ, та намагання продемонструвати, ніби в Україні не відбувається боротьби із корупцією.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK заявив сам Луценко.

Луценко спростував закиди, щодо своїх фінансових зв‘язків із Олександром Третьяковим та Глібом Загорієм, яких пов‘язують із українським лотерейним бізнесом.

«Мене точно не треба пов’язувати із лотерейним бізнесом, бо я не граю у лотерею і в своїй декларації кошти на неї не списую. Але не збираюся приховувати, що з Олександром Третьяковим мене поєднують дружні стосунки ще з 2005 року. Ми з ним добре знайомі і дійсно у вихідні або у нічний час інколи проводимо дружні зустрічі. Якщо ж говорити про політика Гліба Загорія, його я знаю менше, бо повноцінно з ним познайомився лише минулого року», – сказав Луценко.

Тому Генпрокурор вважає, що його всіляко намагаються пов‘язати із бізнесом Третьякова та Загорія, аби дискредитувати самого Луценка через службову та політичну позиції.

«Все ж дуже просто: я наступив на мозолі відразу двом групам осіб: перші ховаються у Москві і не задоволені активністю ГПУ, а інші – просто вбачають у мені політичного ворога», – вважає Генпрокурор.

За його словами, люди, які втекли з України і зараз перебувають у РФ, втратили дуже великі кошти, тож, зрозуміло, що це їх дратує.

«Вибачте, але півтора мільярда доларів – це дуже великі гроші і людям дуже не подобається, що вони їх втратили. Тим ж, хто задешево отримав ці активи, також не подобається принципова позиція. Тому їм потрібно дискредитувати Луценка, рішення української правоохоронної системи та судів, щоб спробувати «відіграти» ці кошти», – наголосив гість програми.

Окрім того, він переконаний: така позиція Генпрокуратури – невигідна політичним конкурентам, які спекулюють на відсутності боротьби з корупцією в Україні.

«Люди йдуть у політику із гаслами, ніби, з корупцією ніхто не бореться. Але, коли Луценко каже, що повернуто півтора мільярда доларів, 12 тисяч гектарів землі, є 1700 вироків по корупції за рік – то щось починає йти не так. Бо для них це, якщо не нож у серце, то принаймні, велика скалка у мозолі, на який я наступив», – вважає Луценко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 02:01 :56