вівторок, 13 березня, 2018, 10:51 Світ
Маленька кримчанка в Австралії отримала український паспорт
 
 

Першою дитиною, яка у далекій Австралії була зареєстрована громадянкою України та на честь такої події отримала від посла України вишиту сукенку, стала Діанка Пліговка з окупованого Сімферополя.

«Це дуже символічно, що маленька українка з Криму, яка проживає в Австралії, прийшла оформити український паспорт. Хороший початок життєвої історії. На щастя і долю», – прокоментував подію посол України в Австралії Микола Кулінич.

Для батьків дитини Павла та Ольги, подарунок від української дипустанови став справжньою несподіванкою і додав більшої урочистості моменту, – пише «Укрінформ».

За їх словами, у ці дні, коли думки усіх українців світу з Кримом, відчути таку увагу з боку представництва Української держави за кордоном було надзвичайно приємно.

Мета акції, яку за підтримки громадської організації «Всесвітній день вишиванки» та її координатора Лесі Воронюк започаткувало посольство України в Австралії – подарувати вишиті сорочки маленьким українцям, які народилися за кордоном, але зареєструвалися у посольстві громадянами України.

«Дякуємо Лесі Воронюк і громадській організації «Всесвітній день вишиванки» за нагоду дарувати діткам і їх батькам радість та гордість бути українцями», – прокоментували ініціативу в українській дипустанові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 17:02 :01