вівторок, 13 березня, 2018, 20:55 Політика
Гриценко розповів, з ким зустрічався для об’єднання на майбутніх виборах
ZIK
ZIK

Зараз ми проводимо переговори, щоб створити єдину команду, яка об’єднається на цикл майбутніх виборів – парламентських, президентських та місцевих, тобто на 10 років співпраці.

Таку думку висловив міністр оборони України у 2005-2007 роках, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

«Наша політична сила уповноважила мене проводити переговори, щоб створити єдину команду, яка об’єднається на цикл майбутніх виборів – парламентські, президентські та місцеві, тобто на 10 років співпраці», – зауважив Гриценко.

Однак політик зауважив, що перемога на виборах – це тільки 10% зусиль команди, натомість решта 90% – це робота після виборів та виконання поставлених цілей. А для цього необхідно сформувати команду професіоналів

«Я докладу максимальних зусиль, щоб від демократичного табору на президентські вибори пішов один кандидат, а на парламентські – єдина команда, яка отримає більшість, створить уряд і так само виконає всі поставлені завдання.

Переговори щодо об’єднання таких сил почалися ще рік тому, і тривають досі. Я зустрічався з Катеринчуком, Фірсовим, Найємом, Гацьком, Чумаком та іншими. Тобто, робота йде постійно», – запевнив Анатолій Гриценко.

Читайте також: Гриценко про затримання Рубана: СБУ кинула «наживку», а він її заковтнув

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 16:51 :29