вівторок, 13 березня, 2018, 17:23 Події
Автобус з працівниками Донецької фільтрувальної станції знову потрапив під обстріл бойовиків

Автобус зі співробітниками, а також вантажний автомобіль КамАЗ, який доставляв знезаражувальні реагенти на Донецьку фільтрувальну станцію, потрапили під обстріл бойовиків.

Про це у вівторок повідомили в комунальному підприємстві «Компанія «Вода Донбасу».

«Сьогодні автомобіль КамАЗ доставив гіпохлорит натрію. Дорогою з ДФС автомобіль потрапив під обстріл. На щастя, ніхто із співробітників не постраждав. О 14.05. під обстріл потрапили «вахтовики» і автобус, що вивозили змінний персонал з ДФС. В автобусі вибиті вікна, співробітники не постраждали», – йдеться у повідомленні.

У КП «Вода Донбасу» пояснили, що на Донецьку фільтрувальну станцію (ДФС) здійснюється доставка знезаражувальних реагентів – рідкого хлору і гіпохлориту натрію для забезпечення технологічного процесу очищення питної води.

З Донецької фільтрувальної станції питна вода подається в Авдіївку, частково Донецьк і Ясинувату, в селище Червоний Партизан, села Крута Балка і Верхнєторецьке.

Зазначимо, 7 березня вантажний автомобіль ЗІЛ-130 компанії «Вода Донбасу», яким доставлялися 300 літрів бензину на Донецьку фільтрувальну станцію, потрапив під обстріл бойовиків. А 12 березня потрапив під обстріл автомобіль ГАЗ-53 (вахтовики), який перевозив змінний персонал на Донецьку фільтрувальну станцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 13:48 :13