Новини » Політика 13 березня, 2018, 16:19
Андрій Іллєнко про Євгена Бакуліна: Що народний депутат України робить в Москві?
ZIK
ZIK

Народні депутати чи будь-які українські політики не повинні їздити в Росію, поки вона окупувала наші території та веде проти нас війну. Це повинно викликати підозру та профілактичну бесіду зі спецслужбами відразу після повернення.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (в ефірі телеканалу ZIK) зазначив народний депутат України Андрій Іллєнко.

У понеділок, 12 березня, відбулось засідання регламентного комітету Верховної Ради, на якому народні обранці розглядали подання Генеральної прокуратури щодо позбавлення депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Євгена Бакуліна через причетність його до справи про «вишки Бойка».

Профільний комітет підтримав усі подання, а сам Євген Бакулін надав довідки про своє перебування на лікуванні у Москві.

«Очевидно, сам факт того, що народний депутат України, не важливо за яких обставин, перебуває на території агресора змушує задуматись, що він там робить. Він там отримує накази? Чи, можливо, політичний захист від, як він вважає, переслідувань правоохоронців?», – запитує Андрій Іллєнко.

Він вважає, що народний депутат України чи будь-який український політик не повинен їздити в Росію, поки та окупувала наші території і веде проти нас війну.

«Лікуватись можна у будь-якому іншому місці. До того ж ми прекрасно розуміємо, що коли виникають питання від правоохоронних органів, 90% політиків стають смертельно хворими. При цьому до того моменту у них все чудово зі здоров‘ям», – підкреслив нардеп.

Понад те, він наголосив, що поїздка українського політика на територію Росії повинна, як мінімум, викликати підозру спецслужб та призвести до профілактичної бесіди відразу ж після повернення.

«До того ж я вважаю, що тут питання є і до такого явища як необмежена депутатська недоторканність. Тобто, на жаль, сьогодні депутат може взяти дипломатичний паспорт і виїхати закордон, навіть коли щодо нього є подання Генерального прокурора», – каже народний обранець.

Тому він переконаний, що тільки відмінивши необмежену депутатську недоторканність, політики не зможуть втекти від кримінальної відповідальності за свої дії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:58 :36