вівторок, 13 березня, 2018, 13:36 Суспільство
16 березня у місті Миколаєві стартує XII книжкова толока
Фото: loda.gov.ua
Фото: loda.gov.ua

16-19 березня у місті Миколаєві Львівської області відбудеться XII книжкова толока, присвячена 150-річчю Просвіти. Під час цього книжкового дійства відбудеться дуже багато різних подій за участі видавців та письменників.

Про це сьогодні, 13 березня, розповіли організатори, – повідомляє кореспондент IA ZIK.

«Цього року у Миколаєві 16-19 березня знову відбудеться велике книжкове свято, вже вдванадцяте. На це свято з’їжджаються письменники та видавці з різних куточків України. Впродовж трьох днів відбудеться багато заходів. Зокрема, письменники проведуть зустрічі з дітьми у 45 школах району. Також відбудеться конференція, присвячена 150-річчю Просвіти. У суботу і неділю (17-18 березня) будуть проходити зустрічі, автограф-сесії з письменниками, продаж книжок, майстер-класи, поетичні читання, програма для дітей, молоді, дорослих», – розповіла організатор заходу Любов Хомчак.

Міський голова м. Миколаєва Андрій Щебель запрошує усіх до міста у ці дні. «У наші сірі будні, коли триває війна, саме про книжку і потрібно говорити. В цьому році нам вдалося долучити до організації XII книжкової толоки практично всі громадські організації, які існують у місті Миколаєві», – зазначив Андрій Щебель.

Письменниця Наталія Матолінець акцентувала увагу на дитячій і підлітковій програмах книжкової толоки: «Заходи для дітей відбуватимуть в суботу та неділю (17-18 березня) у першій половині дня. А програма для підлітків міститиме багато презентацій від київських, львівських видавництв. Письменники проведуть низку майстер-класів, зокрема, буде майстер-клас з написання статей у Вікіпедію. Апофеозом підліткової програми буде вечір Зірки в «Зірці» («Зірка» – це нічний клуб у Миколаєві») – багатогодинний нон-стоп марафон за участі поетів, прозаїків».

«Досвід організації книжкової толоки вже передано на схід України, зокрема, у Краматорську щорічно відбувається подібна книжкова толока. Тепер буде книжкова толока і в Маріуполі, куди ми скеруємо літературний десант, а також відбудеться II Книжкова толока і в Черкасах», – сказав начальник відділу інформації та поліграфії департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Володимир Трач.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 16:13 :57