Новини » Суспільство 12 березня, 2018, 10:07
ZIK розширює інформаційно-аналітичне мовлення телеканалу
<nbsp;>

У новому весняному сезоні телеканал ZIK розширює інформаційно-аналітичне мовлення.

З понеділка, 12 березня, збільшиться час прямого ефіру щоденних токінг-студій «Перші про головне. Коментарі» – додаються ранкові випуски. Тепер «Перші про головне. Коментарі» виходитимуть щобудня о 10:00-12:00, 13:00-15:00 та 16:00-19:00. Глядачі ZIKу отримуватимуть не тільки оперативну інформацію про події в Україні та світі, а й більше глибокої аналітики.

Незмінними ведучими вечірніх токінг-студій залишаються Лейла Мамедова та Павло Кругляковський, а також Ксенія Смірнова та Юрій Кулініч. Денні ефіри щотижня в парі з ведучим Богданом Машаєм вестиме Наталка Лятуринська.

А ось ранкові ефіри «Перших про головне…» з 10:00 до 12:00 вестиме новостворена пара ведучих телеканалу ZIK – Анастасія Гусарєва та її новий партнер Олексій Бурлаков. Олексій Бурлаков – відомий журналіст, сценарист, автор програм. Працював головним редактором новин на регіональному телебаченні, був виконавчим продюсером та ведучим щоденного ток-шоу «Київ-Донбас» на «Громадському радіо», вів програми на телеканалі «Еспресо», на сьогодні – ведучий вечірнього шоу на радіо «Голос столиці». Готує до захисту дисертаційне дослідження та є автором книги «Warless city. Возле войны».

Також з 17 березня на глядачів очікують новинні блоки «вихідного дня» – повноцінні 10-хвилинні інформаційні випуски з 17:00 по 21:00 в суботу та неділю, ведучими яких стануть обличчя щобуденних «Перших про головне. Ранок» та «Перших про головне. День» Юлія Войнар та Анна Нитченко. Незмінними ведучими «Перших про головне. Вечір» залишаються Ольга Бутко й Володимир Андрієвський, щосуботнього підсумкового тижневика «Перші про головне. Деталі» – Інна Москвіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 06:57 :55