Новини » Події 12 березня, 2018, 17:50
Юрій Касьянов про затримання Рубана: Версія теракту – це повна маячня
ZIK
ZIK

Окрім того, що голова СБУ Василь Грицак переживає за власну посаду і хоче показати, що він працює, у справі із затриманням Рубана іще очевидне і давно очікуване бажання нарешті почати «притискати» та брати до нігтя тих, хто проти діючої влади.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив блогер Юрій Касьянов.

Гість програми, коментуючи затримання керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана зі зброєю, зауважив, що версія теракту – це повна маячня.

«І те, що Парубій розказує, що обстрілювати ВРУ із міномета – так, є такі грамотні хороші мінометники, але ще потрібно знайти майданчик для стрільби. Коли ти стріляєш, люди починають розбігатися, я би використовував дрони», –пожартував Юрій Касьянов.

Гість програми зауважив, що людина, яка розуміється на виготовленні вибухівки, може її виготовити і без завезення зброї із Донбасу.

«Я думаю, що тут, окрім того, що Грицак справді переживає за своє місце і справді хоче показати «господарю», що він працює, тут іще очевидне і давно очікуване бажання нарешті почати «притискати» та брати до нігтя тих, хто проти цієї влади. Тобто, розкручується маховик репресій», – заявив Юрій Касьянов та наголосив, що є низка радикалів, яких можна під таку ж статтю «підвести».

Заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко зауважив, що персоніфіковано ні на кого із українських політиків немає запиту, щоб здійснити атаку.

«Але є, можливо, запит, щоб здійснити неперсоніфіковані атаки, в яких політики просто гинуть, незалежно від їхніх прізвищ, для того, щоб порушити безпекові питання серед населення, щоб населення не почувалося у безпеці і щоб між політичними елітами загострилося протистояння», – заявив Богдан Петренко.

Нагадаємо, керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана затримали 8 березня на КПВВ «Майорськ» на Донеччині з арсеналом зброї. Суд взяв його під варту на 60 діб. Голова СБУ Василь Грицак заявив, що Рубан у змові з керівництвом ОРДЛО готував масштабний теракт у центрі Києва, жертвами якого мали стати тисячі людей. Сьогодні голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що потрібно посилити охорону ВРУ та урядового кварталу, оскільки «подібні сценарії можуть реалізовуватися й надалі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 15:19 :52