понеділок, 12 березня, 2018, 12:29 Світ
В Австралії після повені вулицями міст плавають крокодили, змії та павуки-гіганти
Фото: twitter.com/thesydneynews
Фото: twitter.com/thesydneynews

У штаті Квінсленд на півночі Австралії, де тільки-но завершилася повінь, виявили нову небезпеку – крокодилів. Непрохані гості просто плавають вуличками міста Інгем у графстві Хінкібрук на півночі Квінсленду. Жителі регіону публікують фотографії цих рептилій, а також змій, що повзають навколо будинків і... гігантських павуків.

Про це повідомляє RMF FM з посиланням на Reuters.

Внаслідок сильних злив, що тривали чотири дні, місцеві ріки вийшли з берегів, затопили пасовища та відрізали від решти світу кілька населених пунктів.

Тобі Міллярд, зоолог австралійського зоопарку в штаті Квінсленд, заявив, що рептилії використовують повінь в регіоні, щоб мігрувати в інші райони у пошуках їжі.

«Деякі крокодили полюбляють подорожувати під час інтенсивних опадів. Вони тоді використовують водяні потоки для мандрівок. Це дуже розумні тварини», – зазначив Міллярд.

«Проте, вони не загрозливі, якщо триматися від них подалі. Поки ви не знаходитеся у воді чи поблизу них на березі – то нічого поганого не відбудеться», – пояснив він.

Згідно з повідомленням пожежної та екстреної служби штату Квінсленд, в неділю вранці вдалося врятувати групу студентів та викладачів, які були відрізані від світу повенями, в таборі на південь від міста Туллі.

Прем’єр-міністр штату Квінсленд Анастасія Палащук заявила журналістам, що через кілька тижнів буде встановлено сума збитків від повеней, особливо для вирощування бананів та цукрової тростини. Влада оголосила територію зоною стихійного лиха.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:05 :29