понеділок, 12 березня, 2018, 13:21 Світ
Соцмережі з гумором відреагували на першу неділю з забороною торгівлі у Польщі
<nbsp;>

Пересічні поляки вчора, 11 березня, вперше відчули на собі дію заборони на торгівлю в неділю, яку ініціювала правляча партія «Право і справедливість». Соцмережі по-різному відреагували на нововведення – від протестів до схвальних відгуків, проте найбільше було коментарів «з гумором».

Про це повідомляє Onet.pl.

Тимчасом у порту Гдині.

 

Коли закінчилася косметика, а магазин у неділю не працює.

 

Закриті супермаркети, голод, пограбування, вуличні бої. У мешканців закінчується їжа і засоби гігієни. Ситуація виходить з-під контролю. Поліція радить не залишати будинків, зачинити двері та вікна, пильнувати запаси продовольства.

Уряд запроваджує надзвичайний стан. #ZakazHandlu

 

Коли робиш покупки у суботу. Бо в неділю магазини будуть зачинені.

 

УВАГА! Тисячі фальшивих супермаркетів Лідл в Польщі! Вони заманюють наївних поляків обіцянкою, що будуть відчинені в неділю.

Нагадаємо, у січні Польський Сейм затвердив поправки Сенату до закону, що обмежує торгівлю у неділю. З 1 березня недільна торгівля буде поступово обмежена – спочатку до двох неділь впродовж місяця у 2018 році, а потім до однієї у 2019 році. З 2020 року буде введено цілковиту заборону на торгівлю в неділю. Закон передбачає штраф за порушення заборони торгівлі в неділю у розмірі від 1 тис. злотих до 100 тис. злотих, а при постійному порушенні заборони, обмеженням свободи.

11 березня у Польщі не працювали більшість магазинів відповідно до нового закону про заборону торгівлі в неділю.

Читайте також: Польща почала «махати шаблею» перед воюючою Україною, – депутат Сейму

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 05:18 :00