понеділок, 12 березня, 2018, 21:15 Політика
Соболєв: Підпал угорського центру на Закарпатті влаштувала проросійська польська організація
ZIK
ZIK

Поляки і українці – це дві нації, які дуже серйозно постраждали від російського окупаційного режиму.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, перший заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Нагадаємо, у неділю, 4 березня, у центрі Львова відбулася смолоскипна хода до 68-х роковин до дня смерті Головнокомандувача УПА Романа Шухевича. Марш відбувся під антипольськими гаслами, зокрема: «Місто Львів – не для польських панів».

Гість програми нагадав, що такі марші були в Польщі, і після заяв українського МЗС та Президента польські офіційні особи були змушені відмежовуватися від таких заходів, що, на його думку, і слід робити у таких випадках.

Сергій Соболєв зазначив, що свій фільм «Вогнем і мечем» режисер Єжи Гофман завершив, нагадавши, що допоки польська шляхта воювала із українськими козаками, росіяни зі сходу захопили спочатку Україну, а потім і Польщу. І з цього, переконаний гість програми, потрібно зробити ключовий висновок.

«От подивіться, підпал угорського центру на Закарпатті. Хто це робив? Проросійська польська організація, яка прямо молиться на Путіна. І дві особи затримані поляками, а не нами, як тільки ми надали відеодокази, хто це все організовував. Далі вони наймали наших ідіотів, які за гроші це робили… Ми повинні моментально відмежовуватися від таких речей, бо, на жаль, ті, хто грає на руку Путіну, є і з одного, і з іншого боку. Чим це закінчилось, ми дуже добре бачили. Тому, я вважаю, що поляки і українці – це дві нації, які дуже серйозно постраждали від російського окупаційного режиму», – зазначив гість програми.

Сергій Соболєв вважає, що активність українського Міністерства закордонних справ – низька і що відомство не виконує своїх функцій.

«Превентивні речі у плані консультацій можуть відбуватися дуже швидко. Але тут є і загальний принцип: як тільки ти слабкий, одразу екстремістські елементи у кожній країні починають на тебе заритись», – зауважив політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 22:42 :00