Новини » Політика 12 березня, 2018, 19:45
Крулько: Смолій стане головою НБУ, якщо буде створена коаліція БПП та «Партії регіонів»
ZIK
ZIK

Якщо домовляться з двома групами, які складені з колишньої «Партії регіонів» та коли відбудеться ця природня коаліція БПП і «Партії регіонів» у Верховній Раді, кандидатура Смолія на пост голови НБУ пройде.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Іван Крулько.

Коментуючи можливе призначення нинішнього заступника голови НБУ Якова Смолія на пост голови Національного банку України, Іван Крулько вважає, що кандидатура Смолія пройде у наступному випадку:

«Якщо домовляться з двома групами, які складені з колишньої «Партії регіонів» та коли відбудеться ця природня коаліція БПП і «Партії регіонів» у Верховній Раді. Таким чином може бути голосування», – зауважив народний депутат.

Водночас Крулько наголосив, що у Президента України був шанс подати на голову Національного банку незалежного кандидата.

«Президент міг би подати кандидатуру незалежного банкіра, яка б змогла об’єднати зал. Тобто, треба було запропонувати людини, якій би довіряли і розуміли, що вона буде діяти згідно міжнародних стандартів та найголовніше – буде підтримувати стабільність грошової одиниці. Але Президент, подумавши і порадившись зі своїм бізнес-партнером пані Гонтаревою, запропонував їй заступника, який і далі буде робити все під диктовку. Таким чином ми отримаємо ситуацію з тіньовим керівником Нацбанку, яким надалі залишиться Гонтарева», – зазначив гість програми

Іван Крулько також розповів, що «Батьківщина» подала заяву до НАБУ щодо злочинів керівництва Нацбанку.

«Йдеться не лише про злочини Гонтаревої, а й всіма, хто був причетний до рефінансування банків. Але саме пані Гонтарева абсолютно вбила довіру до банківської системи. Чи відповіли за ці речі – немає жодної відповіді. Є відповідне кримінальне провадження, саме за зверненням «Батьківщини», але ми не бачимо результату»,– додав народний обранець.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко пропонував парламенту призначити саме Якова Смолія главою Національного банку. Його також підтримав Комітет ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 10:29 :01