Новини » Політика 12 березня, 2018, 12:34
Голова ВР анонсував на четвер розгляд кадрових питань і зняття недоторканності
ZIK
ZIK

У четвер порядок денний не є надто перевантажений законопроектами, щоб депутати мали час для вирішення кадрових питань і питань зняття недоторканності.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Спікер українського парламенту запропонував розпочати роботу Ради у вівторок із блоку питань щодо правоохоронної діяльності, зокрема, щодо врегулювання діяльності ДБР.

«Також планується на вівторок блок питань щодо інтелектуальної власності. Це актуальні питання і для української держави, і для нашого міжнародного співробітництва», – зазначив Андрій Парубій та нагадав, що три питання щодо інтелектуальної власності входять до пакету законів, необхідних для євроінтеграції.

Окрім того, на вівторок пропонується блок питань щодо реабілітації жертв політичних репресій. Спікер зауважив, що ці питання – різної складності і різної величини, але він переконаний, що депутати зможуть щодо них знайти порозуміння.

«На середу – питання ратифікації, і я пропоную, щоб ми у середу змогли розпочати розгляд більш масштабного проекту закону про дисциплінарний статус Національної поліції. У середу розпочати, щоб у четвер ми могли завершити і вийти на позитивне рішення», – зазначив Андрій Парубій.

У четвер, з його слів, до розгляду запропонований блок питань будівництва та містобудування. «Це питання дуже складні, комплексні, але водночас дуже важливі», – наголосив Андрій Парубій.

«У четвер у нас можуть з’явитися і кадрові питання, і нагадую, що питання про зняття недоторканності теж може стояти у четвер. Тому, враховуючи це, у четвер порядок денний не є надто перевантажений законопроектами, щоб ми мали час для вирішення кадрових питань і питань зняття недоторканності», – зазначив голова ВРУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 13:41 :56