Новини » Світ 11 березня, 2018, 3:54
В ООН порадили президенту Філіппін звернутися до психіатра

Верховний комісар ООН Зейд Раад аль-Хусейн закликав Раду з прав людини вжити заходів у зв’язку з діями президента та уряду Філіппін щодо спецдоповідача ООН.

Про це повідомляє Інформатор.

Як розповів головний правозахисник ООН, в лютому міністерство юстиції Філіппін звернулося до суду Маніли з вимогою включити в список терористів ім’я Спеціального доповідача ООН з питання про права корінних народів Вікторії Таулі Корпус, а також двох місцевих активістів. У петиції філіппінського уряду йдеться про те, що експерт ООН, нібито, є членом комуністичної партії Філіппін «Нова народна армія».

«Сама вона вважає, що це пов’язано з її публічними заявами про вбивства представників корінних народів в Мінданао, – повідомив Зейд Раад аль-Хусейн журналістам.

Верховний комісар висловив надію на те, що в Раді ООН з прав людини не залишать без відповіді переслідування Вікторії Таулі Корпус, а також нападки на спецдоповідача по позасудових стратах. Він нагадав, що президент Філіппін Родріго Дутерте в недозволенему тоні говорив про експертів ООН.

«Коли президент країни робить такі образливі заяви щодо шановного Спеціального доповідача, можна тільки порадити йому пройти обстеження у психіатра», – підкреслив Зейд Раад аль-Хусейн.

Нагадаємо, раніше філіпінська влада вирішила скоротити річний бюджет комісії з прав людини до 20 доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 22:14 :09