Новини » Світ 10 березня, 2018, 14:44
У Шотландії, через дошкуляння привидів, вирішили продати замок
Замок Бірквуд
Замок Бірквуд

Власник замку Бірквуд, розташованого в містечку Лесмахагов у в Шотландії, який планував після ремонту відкрити у ньому фешенебельний готель, несподівано вирішив його продати. Про причини такого рішення не повідомляється, однак місцеві мешканці переконані, що виною всьому привиди, якими віддавна славиться похмура будівля.

Про це повідомляє Onet.pl.

Розташований у шотландському містечку Лесмахагов замок Бірквуд був побудований наприкінці XVIII століття в стилі неоготики. З 1923 по 2005 роки у ньому знаходилася психіатрична лікарня. Новий власник будівлі хотів відкрити тут розкішний готель і планував витратити на ремонт близько 80 мільйонів фунтів стерлінгів. Біля замку мало також з’явитися котеджне містечко. Відкриття готельного комплексу було заплановане на 2019 рік, але несподівано компанія до якої належить Бірквуд, змінила керівництво і прийняла рішення продати замок.

Про причини такого рішення не нічого повідомляється, однак місцеві мешканці переконані, що виною всьому привиди, якими віддавна славиться похмура будівля.

Попередні власники замку стверджували, що там відбувалися «дивні речі». Зокрема, у коридорах замку бачили чоловіка з перерізаним горлом, в будинку час від часу виникали проблеми з електропроводкою та відчувався дим сигари.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 21:22 :32