Новини » Суспільство 9 березня, 2018, 23:10
Український фільм зібрав мільйон гривень на краундфандингу в Швейцарії

Українська стрічка за романом Сергія Жадана «Ворошиловград» зібрала на краундфандингу в Швейцарії майже 40 тисяч франків (понад мільйон гривень).

Про це розповів режисер фільму Ярослав Лодигін, передає «Українська правда».

Він пояснив, чому відео, яке потрапило в мережу як трейлер до фільму – насправді ним не є. 

«Це відео було створено для показу на Зимовому ринку Одеського кінофестивалю, і не мало потрапити на очі глядачам. Це, звичайно, не трейлер», – розповів Лодигін.

Копродюсер «Дикого поля» зі Швейцарії використав цей ролик для краудфандингової кампанії в своїй країні.

«Потім швейцарська інформаційна агенція переклала українською матеріал місцевої преси про цю кампанію, і так відео, яке ми робили нашвидкоруч для директорів українських кінотеатрів потрапило в український інтернет», – додав режисер.

Фільм за романом Жадана «Ворошиловград» покажуть у жовтні 2018 року під назвою «Дике поле».

Сюжет книги розповідає про молодого хлопця, який змушений повернутися в рідне місто Луганської області, щоб захистити своє майно від бандитів. 

Проект фільму за романом «Ворошиловград» опинився серед переможців Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів. Також проект екранізації роману Жадана виграв конкурс на німецькому кінофорумі.

Бюджет фільму, за першими оцінками, мав скласти від 500 тис. до 1 млн гривень. Переговори з інвесторами вели в Україні та за кордоном. У 2016 році проект фільму став переможцем дев’ятого пітчингу Держкіно, а пізніше і пітчингу у Коттбусі. Таким чином, загальний бюджет стрічки у 1,1 мільйони євро порівну розділений між вітчизняними та зарубіжними спонсорами.

Читайте також: Жан Рено в захваті від озера Синевир, а от закарпатська кухня актору не до вподоби

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 21:30 :37