п'ятниця, 9 березня, 2018, 10:17 Спорт
Тренер «Лаціо» Сімоне Індзагі: «Динамо» зіграло так, як ми і очікували

Головний тренер римського «Лаціо» Сімоне Індзагі (на фото) прокоментував результат першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА сезону-17/18 проти київського «Динамо» (2:2).

Лаціо - Динамо 2:2. Післяматчева прес-конференція Сімоне Індзагі

«Звичайно, залишилося розчарування після штанги на останній хвилині. Рахунок 3:2 означав би зовсім інший матч-відповідь у Києві. Тепер же нам потрібно тільки вигравати, щоб рухатися далі.

«Динамо» зіграло так, як ми і очікували. Звичайно, ми не повинні були пропускати першими і краще оборонятися на дальній штанзі при подачі. Але ми змогли перевернути все, втратили ще кілька шансів, а потім пропустили гол топ-класу. Очевидно, нам слід було щільніше грати з Мораесом і не давати йому бити по воротах.

Ближче до кінця матчу я пересунув Милинковіч-Савіча ближче до воріт «Динамо», і ми були дуже близькі до третього голу. Шкода, Іммобіле не реалізував свій момент.

Ми не пропустили від «Сассуоло» і «Мілана», потім нам забив чудовий м’яч на 93-й хвилині Пауло Дібала з «Ювентуса», а сьогодні ми нічого не дали створити «Динамо» в першому таймі, але потім двічі допускали помилки. На такому рівні не можна давати форвардам простір, інакше вони карають», – цитує тренера «Лаціо» офіційний сайт УЄФА.

2018-04-23 10:51 :22