Новини » Політика 9 березня, 2018, 18:08
Політолог про звинувачення щодо Рубана: Надто непереконливо
ZIK
ZIK

Коли говорять, що безпосередньо Рубаном готувалися терористичні акти в Києві, то я цьому не вірю!

Таку думку висловив політолог Костянтин Бондаренко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Є дуже багато моментів, які змушують фактично кожну тезу заяви правоохоронців щодо Рубана поставити під сумніви. Наприклад, коли говорять, що безпосередньо Рубаном готувалися терористичні акти в Києві, то я цьому не вірю! Надто непереконливо грають роль ті, хто роблять такі заяви», – прокоментував Костянтин Бондаренко.

Він зауважив, якщо вище керівництво переконує, що має неспростовні докази щодо провини Рубана, то нехай їх оприлюднять, а не тільки розповідають про них.

«Я не хочу захищати Рубана, адже, звичайно, диму без вогню не буває. Очевидно, що були моменти, пов’язані з частим перетином кордонну. Але те, що за Рубаном стежили, я думаю, він і сам прекрасно розумів. Тому у цій ситуації потрібно дочекатися додаткових відомостей, які невдовзі можуть з’явитися», – певен політолог.

Нагадаємо, керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана затримали 8 березня на КПВВ «Майорськ» на Донеччині з арсеналом зброї.

Президент України Петро Порошенко пообіцяв оприлюднити неспростовні докази того, що Рубан готував в Україні терористичні акти. Натомість сам затриманий у суді заявив, що його підставили.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 13:08 :51