п'ятниця, 9 березня, 2018, 16:31 Події
Керівник СБУ: У нас є докази, що Рубан, Захарченко та Тимофєєв планували теракт в центрі Києва
ZIK
ZIK

Обґрунтовані докази СБУ свідчать про те, що Володимир Рубан, діючи у змові з Захарченком та Тимофєєвим, планували кривавий терористичний акт в центрі української столиці місті Києві.

Про це під час свого брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив керівник Служби безпеки України Василь Грицак.

«Наскільки мені відомо, сьогодні, коли суд обирав запобіжний захід для Володимира Рубана, він сам себе назвав «бараном». Я хочу з цього «барана», як він сам себе назвав, зняти шкіру та одягнути його справжню. Я прошу включити аудіозапис після першого ввезення зброї на територію України з непідконтрольної території Донецької області», – каже Василь Грицак.

На аудіозаписі чути, як пан Рубан особисто перечислює види незаконно перевезеної зброї. «Два цинки, один ящик з МОНками, не знаю якими, але повинно бути 5 штук. Ящик з гранатами…», – лунає з аудіозапису.

«Слід зазначити, що в ході здійснення кримінального провадження, зокрема під час проведення слідчо-розшукових дій, здобуто вагомі та достатні докази. Ці докази свідчать про те, що Рубан, діючи за попередньою змовою з очільниками терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» Захарченком, Тимофєєвим та іншими, запланували та вчинили конкретні дії на підготовку та вчинення серії терактів у центральній частині міста Києва», – заявив керівник СБУ.

Окрім цього він зауважив, що робота з документування злочинної діяльності цієї групи тривала не один місяць. Він запевнив, що вся незаконно ввезена зброя знаходиться під контролем Служби безпеки України та не несе загрози українським громадянам.

«Отже 6 березня через контрольно-пропускний пункт «Майорськ» Рубан виїхав на непідконтрольну територію. Служба має обґрунтовані докази того, що терористи Захарченко та Тимофєєв («Ташкент» – ред.) причетні до підготовки кривавого теракту в українській столиці», – наголосив Грицак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 21:22 :06