п'ятниця, 9 березня, 2018, 16:58 Події
Керівник СБУ: Ціллю терактів була інсценізація громадянської війни в Україні
ZIK
ZIK

Метою спланованих Захарченком, Тимофєєвим та Рубаном терактів в центрі Києва було якомога більше крові та трупів. В наслідок цього українські війська мали повернутись з Донбасу в Київ, а люди вийти на вулиці. Це б продемонструвало, що в Україні є громадянська війна.

Про це під час свого брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив керівник Служби безпеки України Василь Грицак.

«Шановні громадяни України, скажу так по-простому: ви вірите в те, що Захарченко чи «Ташкент» взяли на себе відповідальність та спорядили Рубана такою кількістю зброї, щоб чинити в Києві теракти без відома кураторів з Москви? Ні я, ні будь-хто з працівників СБУ в це не віримо», – заявив Василь Грицак.

Окрім цього він зазначив, що Служба безпеки України не збиралась оприлюднювати усіх деталей до завершення всіх слідчих дій, але деталі затримання Володимира Рубана стали відомі громадськості.

Також він продемонстрував відео, де Рубан пересідає із автомобіля у бус на КПП «Майорськ».

«Зверніть увагу, він доволі легко проїжджає блокпост сепаратистів перед в’їздом у Горлівку, де на нього вже чекає машина супроводу. Далі він передає машину представникам сепаратистських збройних формувань. Далі в машину сідає людина з автоматом, в цей час Рубан їде до своїх кураторів», – коментує керівник СБУ.

Далі найцікавіше – бойовики завантажують бус військовими засобами ураження. Меблі використовувалися для їх приховування.

«Далі в машину знову сідає Рубан. Зверніть увагу, зліва від неї прапори «ДНР». Тоді він заїжджає на підконтрольну Україні територію», – каже пан Грицак.

Він зазначив, що це лише маленька частина з того, що можна оприлюднити, щоб усі зрозуміли, що в цьому затриманні немає жодної підстави.

«Ви все самі прекрасно побачили. У нас є набагато більше інформації, яку ми обов’язково будемо доводити до вас з дозволу процесуальних керівників. Надалі ми обов’язково надамо документальні свідчення того, що планувалися масові теракти, з мінометів мали розстріляти центральну частину міста Києва. А запитання про мирних людей насправді нікого не хвилювали», – переконаний керівник СБУ.

Він наголосив, що ціллю цих терактів було якомога більше трупів та крові.

«Йшлося про тисячі загиблих. Як говорили їхні куратори з «ДНР» та Москви, має бути багато крові, трупів та хаос. В наслідок цього люди мали вийти на вулиці, а війська повернутись із зони АТО в Київ, щоб показати, що в Україні є громадянська війна», – вважає правоохоронець.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 22:39 :15