Новини » Події Читать эту новость на русском

Грицак: Рубан вже був причетним до незаконного ввезення зброї на територію України

Фото: ssu.gov.ua

Слідством було встановлено, що громадянин Рубан Володимир Володимирович раніше організував незаконне ввезення зброї з непідконтрольних територій «ДНР» на територію України в листопаді 2017-го.

Про це під час свого брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив керівник Служби безпеки України Василь Грицак.

«Хотів би зазначити, що жертвою запланованих терактів мали стати тисячі мирних громадян, а також окремі політики, посадові особи та народні депутати. Службою безпеки України 8 березня 2018 року, за результатами довготривалої операції в районі контрольного пункту в’їзду-виїзду «Майорськ», затримано громадянина Рубана Володимира, який організував незаконне перевезення з тимчасово непідконтрольної території Донецької області великої партії вогнепальної зброї», – повідомив Василь Грицак.

У процесі затримання було вилучено 5 автоматів Калашникова АК-74, три автомати Калашникова АКС-74У, один автомат Калашникова АК-47, два ручних кулемети Калашникова, два пістолети Макарова, 4 пристрої для безшумної стрільби та багато іншого. Значна частина озброєння виробництва Російської Федерації.

«Хочу звернути увагу на те, що в коробках, де були складені гранати, нами виявлено упакувальний лист, датований 11 червня 2016 року військовою частиною №08819. За нашими даними, це військова частина першого армійського корпусу «ДНР», – підкреслив керівник СБУ.

Окрім цього він зазначив, що слідством з’ясовано, що громадянин Рубан у листопаді 2017-го організував незаконне перевезення великої партії засобів масово враження з території непідконтрольної так званої «ДНР» на територію України.

Читайте також: Люди Рубана просили в батька 5 тисяч доларів за пошуки мене в ОРДЛО, – волонтер

Loading...