Новини » Політика 9 березня, 2018, 23:10
Бойовики не приховували дружнього ставлення до Рубана, – віце-спікер
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

Віце-спікер Ірина Геращенко заявила, що бойовики не приховували дружнього ставлення до керівника «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана.

Про це вона написала у Facebook, зазначивши, що шокована почутим і побаченим на брифінгу голови СБУ Василя Грицака.

Геращенко зазначила, що попри всі зусилля української влади, бойовики жодного разу не допустили до заручників в ОРДЛО представників МКЧХ, обмудсмена, натомість в камери неодноразово допускали «цього «переговорника» й одного народного депутата».

За її словами, в Мінську бойовики неодноразово через хамські випади, особисті погрози й тиск та шантаж намагалися змінити склад робочих груп, й позбутися незручних їм українських учасників, в тому числі й в гуманітарній групі, де вона неодноразово чула погрози на свою адресу.

«Натомість вони (бойовики) не приховували свого дружнього ставлення до «переговорника» й неодноразово публічно робили заяви, що прагнуть мати справу саме з ним, й озвучували його прізвище (й ще пару інших цікавих прізвищ), як тих персон, яких вони б воліли бачити в групі й з якими б вони воліли мати справу», – зазначила Геращенко.

На питання в коментарях, кого вона мала на увазі під «цікавими прізвищами», віце-спікер відповіла: «Це ті, хто також бував на окупованих територіях і разом з бойовиками піднімали чарку».

Геращенко додала, що мова йде не тільки про нардепа Надію Савченко.

Читайте також: Люди Рубана просили в батька 5 тисяч доларів за пошуки мене в ОРДЛО, – волонтер

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:53 :12