четвер, 8 березня, 2018, 0:40 Суспільство
Розенко: У березні-квітні всі військові пенсіонери одержать виплати, які їм заборгували ще з 1 січня
ZIK
ZIK

Уряд ухвалив рішення, що пенсії військовим пенсіонерам буде переоформлено з 1 січня 2018-го року. Тому протягом березня-квітня всі військові пенсіонери отримають свій перерахунок і всі виплати, які їм заборгували ще з початку року.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Гість програми зазначив, що він не повністю задоволений першим етапом пенсійної реформи, який стартував у жовтні 2017 року. Однак те, що відбулося осучаснення пенсій, за словами Розенка – «великий плюс».

«Адже чотири роки осучаснення пенсій в Україні не було. Щодо невеликих надбавок, хочу сказати, що 2 мільйони українських пенсіонерів отримали надбавку більше тисячі гривень. Близько мільйона пенсіонерів отримали надбавку більше 2 тисяч гривень. І 100 тисяч пенсіонерів – 5 тисяч гривень. Тут йдеться про трудові пенсії. Тут немає жодної спеціальної пенсії суддів, прокурорів та депутатів. Їм пенсії не перераховувалися», – каже віце-прем’єр-міністр України.

Більше того, додає Павло Розенко, для багатьох пенсіонерів, окрім суддів, VIP-пенсії були скасовані.

«Я вносив законопроект у ВР про скасування усіх VIP-пенсій і цей закон був прийнятий. Ми цього добилися. Це була моя персональна відповідальність і ми це зробили. Але за рішенням Конституційного суду судді повернули собі спецпенсії. А рішення Конституційного суду оскарженню не підлягає. Я обурений цим фактом. Але добре, що для іншої категорії VIP-пенсіонерів спеціальні пенсії скасовані», – наголосив віце-прем’єр-міністр України.

Павло Розенко додав, що пенсійна реформа ще не завершилася, адже у держави ще є борг перед військовими пенсіонерами.

«Щодо військових пенсіонерів, я був одним із тих, хто пропонував, щоб їхні пенсії осучаснили ще у жовтні 2017-го року. Але вже зараз уряд прийняв рішення, що пенсії військовим пенсіонерам буде переоформлено з 1 січня 2018-го року.

Тому наприкінці березня перші військові пенсіонери отримають свої надбавки до пенсій. А протягом березня-квітня всі військові пенсіонери отримають свій перерахунок і всі виплати, які заборгували їм з 1 січня 2018-го року», – запевнив віце-прем’єр-міністр України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 18:13 :57