Новини » Політика

Лариса Ніцой пояснила, чому Аваков не хоче вчити українську мову

ZIK

Таку поведінку міністра Авакова я розцінюю як зневагу до України та українського народу. Адже він є високопосадовцем, який має дотримуватися закону про державну службу та мову спілкування.

Таку думку висловила письменниця Лариса Ніцой в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

«Навіть Азаров не побоявся бути смішним і спробував говорити українською мовою. Натомість Аваков, вірогідно боїться, що з нього почнуть насміхатися, якщо він говоритиме українською.

У такій ситуації Аваков мені здається закомплексованим хлопчиком, який хоче бути тільки сильним, міцним та крутим, і боїться бути смішним», – прокоментувала Ніцой.

Таку поведінку міністра письменниця розцінює як зневагу до України та українського народу. Оскільки він є високопосадовцем, який має дотримуватися закону про державну службу та мову спілкування.

«Аваков повинен був показати суспільству, що він намагається вчити українську мову, оскільки повинен дотримуватися закону про державну службу, який зобов’язує усіх державних службовців говорити українською мовою.

Але коли міністр, який відповідає за порядок в цій країні, сам же порушує закони, то це повна ганьба! І це не проблема Авакова, це проблема всіх українців», – підкреслила Лариса Ніцой.Loading...