середа, 7 березня, 2018, 23:22 Політика
З наявним досвідом Закарпаття ми не втратимо, але повоювати доведеться, – Корчинський
ZIK
ZIK

Москва вкладає зараз великі кошти і зусилля в розхитуванні ситуації на Закарпатті. Якщо СБУ не почне арешти відвертої агентури, то ми будемо мати там проблеми.

Про це в ефірі програми «Vox populi» заявив лідер політичної партії «Братство» Дмитро Корчинський, відповідаючи на запитання, який розвиток подій варто очікувати після вимоги угорців щодо перебування на Закарпатті місії ОБСЄ.

«Москва вкладає зараз великі кошти і зусилля в розхитуванні ситуації на Закарпатті. В цьому вона має союзника – угорську владу, яка значною мірою промосковська і фінансово також, на жаль, залежить від Москви», – зазначив Корчинський.

За його словами, якщо СБУ не почне працювати, якщо не почне арешти відвертої агентури на Закарпатті, то Україна матиме там проблеми. 

«Я думаю, з нашим теперішнім досвідом, поза сумнівом, ми не втратимо Закарпаття. Але повоювати там доведеться. Ми можемо зараз уникнути всіх цих проблем і цієї війни», – сказав громадський діяч.

Зокрема, пан Корчинський наголосив, що СБУ у нас зайняте тим, щоб мучити, арештовувати і обшукувати патріотів, а ось чомусь сепаратистами займаються мало. Хотілося б, зауважує гість програми, щоб СБУ зайнялося не тільки тим, щоб ловити добровольців, патріотів і «наїжджати» на союзників-мусульман.

«Вчора відбувся обшук у мусульманському центрі. Це саме той центр на який зорієнтовані батальйон Шейха Мансура, батальйон Джохара Дудаєва. Там «тусується» багато людей, які з півночнокавказького антимосковського підпілля, тобто це наш союзник, дуже патріотична установа. От її СБУ обшукує. Я не пам'ятаю коли останній раз були обшуки у закарпатських сепаратистів, в установах Московської патріархії тут в Україні, в Россотруднічіствє. Цього всього нема. Будемо сподіватися, що ситуація зміниться», – прокоментував політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:36 :12