Новини » Економіка

Віце-прем'єр-міністр: За кордоном перебуває від 2,5 до 4 мільйонів працездатних українців

ZIK

Залежно від сезону за кордоном працює від 2,5 до 4 мільйонів українців.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Відповідаючи на запитання ведучої, яка кількість українців працездатного віку працює за кордоном, віце-прем’єр-міністр України зазначив, що кількість таких людей залежить від сезону.

«Залежно від сезону за кордоном працює від 2,5 до 4 мільйонів українців. Це люди, які не зрікаються українського громадянства. Вони працюють за кордоном та тимчасовій або постійній роботі», – зазначив віце-прем’єр-міністр України.

А от на питання ведучої, чому заробітна плата українського лікаря становить 3700 гривень, а депутата Верховної Ради – 37 тисяч гривень та коли буде подолана така прірва, Павло Розенко відповів:

«Такого розриву немає. Найбільший розрив – у 7-8 разів. Зарплата суддів, наприклад, залежить від суду. Загалом, суддя отримує від 20 тисяч гривень. Суддя Конституційного суду отримує, можливо, 150 тисяч гривень.

А в лікарів заробітна плата становить від 7 до 20 тисяч гривень. І це питання лежить тільки в одному: наскільки швидко ми будемо розвивати економіку і яким чином ми будемо піднімати заробітні плати висококваліфікованим працівникам до нормального рівня», – пояснив Павло Розенко.

Loading...