Новини » Політика 7 березня, 2018, 23:48
В Україні немає політсил, які скористаються з дестабілізації краще, ніж Москва, – Корчинський
ZIK
ZIK

Москва зацікавлена в тому, щоби в Києві відбулася дестабілізація. Але без неї не можливо усунути режим. Проте в Україні немає політичних сил, які можуть скористатися з дестабілізації краще, аніж Москва.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив лідер політичної партії "Братство" Дмитро Корчинський, відповідаючи на запитання, чи готовий він на радикальні дії проти діючої влади після подій біля Верховної Ради.

«Що вважати радикальними діями? Підкладати бомбу під Верховного головнокомандувача я не готовий. Я готовий брати участь в акціях протесту. Мені дуже не сподобалося те, що відбулося. Я вважаю, що протест, який тривав під Радою, був організований не дуже добре і було зроблено багато політичних помилок. Але всі роблять помилки і тут нічого не зробиш», – розповів пан Корчинський.

Як зауважив політик, після того, як так жорстоко вчинили з протестувальниками, він зрозумів, що потрібно щось робити і підтримувати тих людей, які цим обурені.

«Зараз ми знаходимося у важкій позиції. Розуміємо, що Москва зацікавлена в безладах. На жаль, це об'єктивна правда. Вона зацікавлена в тому, щоби в Києві відбулася дестабілізація, але без неї не можливо усунути режим. Я прихильник поступових і м'яких дій. Поза сумнівом треба змінювати цей режим і всіх посадових осіб», – переконаний гість програми.

Водночас пан Корчинський відзначив, в Україні немає політичних сил, які можуть скористатися з дестабілізації краще аніж Москва.

«Є дуже багато здібних людей, волонтерів, добровольців, командирів батальйонів, офіцерів ЗСУ. Є дуже багато людей, які чудового проявилися в тилу. Людей багато, але, на жаль, вони не об'єднані в одну опозиційну систему.

Поки люди ще не домовилися між собою. Сподіваюся, що це дуже скоро станеться. Такі дії влади примусять людей домовитися між собою і почати наступ на владу для того, аби ми могли поміняти її, не давши Москві скористатися з дестабілізації», – констатував Дмитро Корчинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 13:30 :17